loading...
Poniedziałek VII tygodnia okresu zwykłego | czytania na dziś >>

I Niedziela Wielkiego Postu, 5 marca 2017 r.

 1. Ofiary na tacę przeznaczone są dziś na potrzeby Warszawskiego Metropolitalnego Seminarium Duchownego.
 2. Dzisiaj o g. 16 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
 3. Dzisiaj na Mszy Św. o g. 10:30 w kościele seminaryjnym kleryk z naszej parafii Paweł Celej zostanie obłóczony w strój duchowny. Polecamy go modlitwie parafian.
 4. Fundacja "Niezłomni" im. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki" prowadzi dziś przed kościołem kwestę, z której dochód zostanie przeznaczony na prace związane z poszukiwaniem, ekshumacją i identyfikacją ofiar totalitarnego terroru, w tym Żołnierzy Wyklętych, spoczywających dotąd bez godnego pochówku w bezimiennych grobach.
 5. Jutro w poniedziałek 6 marca Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie pod przewodnictwem o. Józefa Witko. Intencje można składać w zakrystii.
 6. W dniach 7 – 9 marca (wtorek – czwartek) odbędą się rekolekcje wielkopostne dla gimnazjalistów, które poprowadzi ks. Adrian Jakubiak. Z racji rekolekcji kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu.
 7. W przyszła niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc Kościołowi w świecie - misje ad Gentes.
 8. Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje u ks. Michała.
 9. Parafialny Zespół Caritas prosi Parafian o składanie jałmużny wielkopostnej do kosza stojącego przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Za wszelką pomoc serdeczne Bóg zapłać.
 10. Trwa w Wielkim Poście tegoroczna edycja Wielkopostnych Kościołów Stacyjnych, polegająca na tym, że kolejny z wybranych 40 kościołów obu warszawskich diecezji jest „stacją” jednego dnia Wielkiego Postu. Nasz kościół będzie kościołem stacyjnym w poniedziałek 27 marca.
 11. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Drogę Krzyżową o g. 17 dla dzieci i 18:30 dla dorosłych, w niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
 12. Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, organizowane przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Płomień Ducha”. Celem rekolekcji jest pomoc w ożywieniu naszej osobistej relacji z Bogiem i otwarcie się na doświadczenie mocy Chrystusa Zmartwychwstałego. Rekolekcje rozpoczną się w środę 15 marca i będą trwały przez 9 tygodni. W programie konferencje, świadectwa osób, wspólny śpiew, modlitwa uwielbienia i modlitwa wstawiennicza.
 13. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...