loading...
Sobota XXVII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Jana Kantego | czytania na dziś >>

II Niedziela Wielkiego Postu, 12 marca 2017 r.

 1. Dzisiaj przypada niedziela „Ad Gentes”. Zbiórka do puszek zostanie przekazana na misje
  w świecie.
 2. Jutro w poniedziałek 13 marca przypada 4 rocznica wyboru papieża Franciszka. Podczas mszy św. o godz. 18.00 zostanie odśpiewany dziękczynny hymn „Ciebie Boga wysławiamy”. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. w intencji Ojca Świętego z udziałem Episkopatu Polski do bazyliki Świętego Krzyża na godz. 16.30.
 3. Spotkanie liturgicznej służby dorosłych i lektorów odbędzie się we wtorek o godz. 19.30 w kościele.
 4. Akcja Katolicka Dekanatu Ursynowskiego zaprasza na cykl spotkań związanych
  z nauczaniem Katechizmu Kościoła Katolickiego. Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek 14 marca o godz. 18.30 w sali kolumnowej. Spotkanie pt. „Kościół katolicki wobec procesów laicyzacji w krajach Europy Zachodniej”, poprowadzi ks. dr Artur Wysocki. Zapraszamy.
 5. W przyszłą niedzielę i poniedziałek w naszej parafii będziemy przeżywać wizytację kanoniczną, której dokona J.E. ks. Kazimierz Kardynał Nycz.
 6. Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, organizowane przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Płomień Ducha”. Celem rekolekcji jest pomoc w ożywieniu naszej osobistej relacji z Bogiem i otwarcie się na doświadczenie mocy Chrystusa Zmartwychwstałego. Rekolekcje rozpoczną się w środę 15 marca o godz. 19.00 i będą trwały przez 9 tygodni.
 7. Rozpoczynamy nowy cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i szkoły średniej. Zapisy i szczegóły u ks. Michała
 8. Kolejne spotkanie dla młodzieży licealnej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.
 9. Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Zapisy
  i szczegółowe informacje u ks. Michała.
 10. Parafialny Zespół Caritas prosi Parafian o składanie jałmużny wielkopostnej do kosza stojącego przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Za wszelką pomoc serdeczne Bóg zapłać.
 11. Trwa w Wielkim Poście tegoroczna edycja Wielkopostnych Kościołów Stacyjnych, polegająca na tym, że kolejny z wybranych 40 kościołów obu warszawskich diecezji jest „stacją” jednego dnia Wielkiego Postu. Nasz kościół będzie kościołem stacyjnym w poniedziałek 27 marca.
 12. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Drogę Krzyżową o g. 17 dla dzieci
  i 18:30 dla dorosłych, w niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.17.00.
 13. Zapraszamy dzieci z naszej parafii na kolonie letnie organizowane przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej. Wyboru miejsca i terminu należy dokonać kontaktując się z naszym parafialnym zespołem Caritas.
 14. Caritas Archidiecezji Warszawskiej poszukuje chętnych do pracy na koloniach letnich
  w charakterze wychowawców, pielęgniarek i instruktorów: sportu (ratowników), plastyki, tańca. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 15. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

.

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...