loading...
Poniedziałek I tygodnia adwentu | czytania na dziś >>

IV Niedziela Wielkiego Postu, 26 marca 2017 r.

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
 2. Jutro w poniedziałek w naszej parafii przeżywać będziemy wielkopostny dzień modlitwy. Porządek dnia stacyjnego jest następujący: o godz. 6.00 otwarcie kościoła, 8.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, 12.45 Anioł Pański i różaniec (tajemnice bolesne), 15.00 koronka do miłosierdzia Bożego i droga krzyżowa, 18.00 i 19.00 msze św. 19.30 Gorzkie Żale (część III) z kazaniem pasyjnym, 20.00 msza św. 21.00 Apel Jasnogórski.
 3. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8:00 zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo przygotowujące nas na 100-lecie objawień fatimskich. Tradycyjnie jest to również modlitwa za osoby cierpiące na choroby nowotworowe. Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 4. Zapraszamy w najbliższy piątek na godz. 19.30 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, którą poprowadzi nasz parafialny chór „Cantate Domino.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 nabożeństwo „Gorzkie Żale”, a następnie z racji I niedzieli miesiąca – spotkanie kółek różańcowych i wymiana tajemnic.
 6. W najbliższą niedzielę 2 kwietnia na godz. 19.00 zapraszamy na koncert „Golgota Jasnogórska” autorstwa Erneta Brylla w wykonaniu Joanny Lewandowskiej i Marcina Stycznia.
 7. W przyszłą niedzielę, pod patronatem Kazimierza Kardynała Nycza i Arcybiskupa Henryka Hosera, odbędzie się "XII Marsz Świętości Życia" w obronie i promocji rodziny. Jest to okazja do publicznego opowiedzenia się po stronie życia, a także wyrażenia radości z istnienia, rodziny i dzieci. Marsz poprzedzi Msza św. w  Archikatedrze Warszawskiej o godz. 11.00. Potem na Placu Zamkowym happening Pro Life i w kierunku Bazyliki Krzyża Św. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!
 8. Za tydzień, w niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych i dzieci, które poprowadzi J.E. biskup Piotr Jarecki.
 9. W sobotę, przed Niedzielą Palmową, 8 kwietnia, od godz. 11.00, odbędzie się czuwanie młodzieży w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, z racji Światowych Dni Młodzieży przeżywanych w diecezjach. Razem z Maryją, będziemy dziękować Panu Bogu i prosić o błogosławieństwo dla młodzieży naszej archidiecezji. Zapraszamy gimnazjalistów, licealistów, młodzież studencką i pracującą wraz z duszpasterzami na to spotkanie i wspólną modlitwę. Będzie to też okazja do poznania otwartej już Świątyni Opatrzności Bożej i budowania wokół niej wspólnoty młodych.
 10. Parafialny Zespół Caritas prosi Parafian o składanie jałmużny wielkopostnej do kosza stojącego przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Za wszelką pomoc serdeczne Bóg zapłać.
 11. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Drogę Krzyżową o g. 17 dla dzieci
  i 18:30 dla dorosłych, w niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.17.00.
 12. We wtorek 18 kwietnia rozpoczynamy nową edycję kursu przedmałżeńskiego. Zapisy i informacje u ks. Łukasza.
 13. Zapraszamy ministrantów i dzieci w wieku szkolnym na wyjazd do Trzęsacza w dniach 24.06 - 03.07.2017r. Bliższe informacje u ks. Macieja.
 14. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej w kiosku parafialnym.
 15. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...