loading...
Środa XI tygodnia okresu zwykłego | czytania na dziś >>

I NEDZIELA ADWENTU, 29/11/2020

Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. Serdeczne Bóg zapłać.

 

Od jutra rozpoczynamy adwentowe Msze Św. o Matce Bożej zwane tradycyjnie roratami. Homilie na nich będzie głosił ks. Michał, który przygotuje nas do koronacji figury Matki Bożej z Lujan. Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 6:30, a o godz. 6:00 śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Zachęcamy do uczestnictwa, aby jak najlepiej przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia.

 

Poniedziałek – święto św. Andrzeja, Apostoła. O godz. 16:00 w Świątyni Opatrzności Bożej nasz parafianin Adam Maciej Wątróbski przyjmie święcenia diakonatu. Transmisja na stronie internetowej archidiecezji warszawskiej.

 

Środa – po Mszy Św. o godz. 19:00 adwentowa adoracja Najświętszego Sakramentu poprowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Św. Zapraszamy.

 

Czwartek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana oraz I-wszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy MB Częstochowskiej w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.

 

PiątekI-wszy piątek miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi świętej. Spowiedź na wszystkich Mszach Św. oraz po południu od 17:30.

 

SobotaI-wsza sobota miesiąca. O godz. 8:00 zapraszamy na Mszę Św. w intencji cierpiących na choroby nowotworowe oraz nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Intencje przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

 

W przyszłą niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00, a „wymiana tajemnic” wspólnot różańcowych w kiosku parafialnym po każdej Mszy Św.

 

W związku z pandemią Caritas prosi o nieprzynoszenie darów żywnościowych i środków czystości. Parafianie, którzy chcą pomóc naszym podopiecznym mogą składać ofiary do puszki przy figurze św. Antoniego. Świece również nie będą rozprowadzane.

 

Zapraszamy młodzież klas 1wszych, należącą do naszej Parafii, na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapisy i informacje u ks. Łukasza. Młodzież zapisują rodzice.

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...