loading...
Poniedziałek XXVI tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Aniołów Stróżów | czytania na dziś >>

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 5/03/2023

Wymiana tajemnic różańcowych dla członków Żywego Różańca w kiosku parafialnym po mszach między 7:00 a 14:00.

Po wszystkich mszach zbieramy ofiary na pomoc misjonarzom ad gentes.

O 17:00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną.

Spotkanie Żywego Różańca po Gorzkich Żalach w sali kolumnowej.

Z dniem dzisiejszym posługę organisty w naszej parafii rozpoczyna pan Dawid Slabicki wraz z braćmi. Serdecznie witamy w naszej Wspólnocie i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz wiele radości i satysfakcji z podjętej posługi.

Ks. Łukasz zaprasza młodzież klas licealnych na wspólną modlitwę i rozmowy o sprawach wiary. Spotkania odbywają się w każdą niedzielę o 19:00 w sali kolumnowej. Prosimy rodziców i dziadków o przekazanie tego zaproszenia szczególnie młodzieży niechodzącej do kościoła. Niech to będą spotkania dla młodych poszukujących prawdy w swoim życiu.


 

W poniedziałek: różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych o 17:30, a msza w ich intencji o 18:00.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii we wtorek po ostatniej mszy, czyli ok. 19:40 w kościele.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek: o 17:00 dla dzieci, o 18:30 dla dorosłych; o 20:00 dla młodzieży i późno wracających z pracy.

W soboty od 9:30 odbywają się zbiórki ministranckie. Najbliższe spotkania będą poświęcone Triduum Paschalnemu. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do służby ministranckiej i przeżycia Świąt Wielkanocnych w gronie ministranckim.

Nabożeństwo do Matki Bożej z Lujan i msza w intencji chorych (zwłaszcza na choroby nowotworowe) oraz ich rodzin w sobotę o 9:30.

Pierwsze spotkanie wiosennej edycji tzw. kursu przedmałżeńskiego, odbę-dzie się we wtorek, 14 marca o 20:00 w sali kolumnowej. Dalszy harmono-gram spotkań zostanie ustalony z narzeczonymi, którzy zgłoszą się na pierwsze spotkanie.


 

Parafialna Caritas prosi o składanie jałmużny wielkopostnej w postaci artykułów spożywczych, środków higieny osobistej i chemii gospodarczej do kosza przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego. Z zebranych darów przygotowane zostaną paczki świąteczne dla osób starszych, chorych, samotnych, bezdomnych, oraz dla ofiar wojny na Ukrainie – zarówno przybywających do Polski, jak i mieszkających na terenach objętych wojną.


 

Kino Mundek zaprasza na projekcję kolejnych trzech odcinków serialu „The Chosen – Wybrani” w Multikinie Ursynów we wtorek, 14 marca o 19:00. Bilety po 16zł do nabycia w zakrystii.

Koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu Agnieszki Gertner-Polak i Marka Kudlickiego odbędzie się w naszym kościele w niedzielę, 19 marca o 19:00. Zapraszamy!

W zakrystii można nabyć rozważania Drogi Krzyżowej oraz kazania pasyjne autorstwa ks. Michała Lubowickiego wydane na tegoroczny Wielki Post przez wydawnictwo „Niedziela” oraz rozważania Drogi Krzyżowej dla dzieci autorstwa ks. Romana Ceglarka.

 

Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...