loading...
Sobota XXIII tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Stanisława Kostki | czytania na dziś >>

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA, 25/04/2021

Dzisiaj rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania w kościele. Polecajmy Panu Bogu tych, którzy są powołani do służby kapłańskiej w kościele, a szczególnie kleryka Bartosza, kleryka Michała i diakona Adama, którzy pochodzą z naszej Parafii.

 

Po Mszach Św. będą zbierane ofiary do puszek na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne.

 

O godz. 9:30 Msza Św. imieninowa ks. Marka i ks. Jarosława. Polecamy ich wdzięcznej modlitwie Parafian.

 

Poniedziałek – zapraszamy narzeczonych na kurs przedmałżeński w sali kolumnowej o godz. 18:30. Ewentualne informacje u ks. Michała.

 

Środa – w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 19:00 Msza Św. o błogosławione owoce beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego pod przewodnictwem bpa. Piotra Jareckiego i z homilią ks. Andrzeja Gałki na temat „Kard. Wyszyński a matka Czacka”. Jednocześnie z radością informujemy, że decyzją Papieża Franciszka beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego odbędzie się w Warszawie 12 września br.

Również w środę w naszym kościele o godz. 19:45 w kościele kolejna katecheza z cyklu „Spotkania ze Zmartwychwstałym”.

 

Czwartek – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła. O godz. 19:00 Msza Św. zbiorowa z formularza o św. Józefie, a po niej spotkanie męskiego bractwa św. Jóżefa.

 

Piątek – o godz. 20:00 w kościele nabożeństwo Drogi Światła (na wzór XIV stacji Drogi Krzyżowej) wprowadzające w misterium Zmartwychwstania Pana Jezusa.

 

Sobota – wspomnienie św. Józefa, Rzemieślnika oraz I-wsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8:00 (nabożeństwo do Matki Bożej z Lujan w intencji cierpiących na choroby nowotworowe zostaje przeniesione na drugie soboty miesiąca – szczegóły podamy w przyszłą niedzielę).

 

Od soboty rozpoczniemy miesiąc nabożeństw majowych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy śpiewem Litanii Loretańskich w tygodniu o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 17:00. W tym roku decyzją Ojca Świętego cały miesiąc maj poświęcony będzie szczególnej modlitwie do Niepokalanego Serca Maryi o rychłe ustanie pandemii.

 

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na budowę organów. Również po każdej Mszy Św. wspólnoty różańcowe będą mogły dokonać „wymiany tajemnic” w kiosku parafialnym.

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...