loading...
Piątek XIX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Jana Eudesa | czytania na dziś >>

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 24/04/2022

Dzisiaj o godz. 9:30 Msza Św. imieninowa ks. Marka i ks. Jarosława. Polecamy dostojnych solenizantów wdzięcznej modlitwie parafian.

O godz. 15:00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

O godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin.

O godz. 19:00 koncert organowy w wyk. Romana Peruckiego z Gdańska.

 

Poniedziałek – święto św. Marka, Ewangelisty.

 

Wtorek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Po Mszy Św. wieczornej (ok. 19:45) spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

 

W środę o godz. 19:30 wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, serdecznie zaprasza osoby w każdym wieku na ośmiotygodniowy cykl spotkań rekolekcyjnych. Chcemy przez uwielbienie, konferencje i codzienne rozważanie krótkich fragmentów Słowa Bożego, pozwalać Bogu odnowić w nas życie. Członkowie wspólnoty będą stali przy wyjściach i odpowiadali na pytania oraz rozdawali ulotki z informacją o tych rekolekcjach.

 

W czwartek zapraszamy na Mszę Św. z nowenną do św. Józefa o godz. 19:00, a po niej na konferencję dla mężczyzn.

 

Piątek – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. Piątek to również Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie drugiej wojny światowej. O godz. 20:00 w kościele Droga Światła. Jest to wielkanocne nabożeństwo, wzorowane na Drodze Krzyżowej. Polega ono na przeżywaniu 14 stacji – spotkań Chrystusa Zmartwychwstałego z uczniami i służy przeżywaniu tajemnic paschalnych. Serdecznie zapraszamy!

 

Nasz punkt pomocy osobom z Ukrainy odwiedza każdego dnia wiele osób, którym staramy się pomóc dzieląc się z nimi produktami spożywczymi oraz środkami czystości. Wśród rzeczy najbardziej potrzebnych jest: kasza gryczana, olej, mąka i cukier, kawa rozpuszczalna oraz konserwy. Gdyby ktoś mógł i chciał wspomóc, prosimy o pozostawianie darów pod obrazem Pana Jezusa Miłosiernego.

 

Parafialna Caritas składa serdeczne podziękowania tym, którzy w czasie Wielkiego Postu wsparli finansowo działania Zespołu. Dzięki tej pomocy przygotowano 80 paczek świątecznych, aby osoby starsze, chore, niepełnosprawne, samotne mogły godnie spędzić święta. Składamy serdeczne Bóg zapłać. 

 

Z radością zawiadamiamy, że 28 maja br. nasz parafianin, diakon Bartosz Filip Marciniak, alumn Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie, ma przyjąć święcenia prezbiteratu. Polecamy go waszym modlitwom! 

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...