loading...
Środa XI tygodnia okresu zwykłego | czytania na dziś >>

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY, 27/12/2020

Przeżywamy oktawę Świąt Bożego Narodzenia, podczas której osiem kolejnych dni możemy się radować z przyjścia na świat Dzieciątka Jezus i czerpać w obfitości ze skarbca Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy w dniach oktawy do codziennego uczestnictwa we Mszy Św.

 

W tygodniu:

poniedziałek – święto św. młodzianków męczenników.

czwartek – ostatni dzień roku kalendarzowego. O godz. 15:00 zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia i adorację Najświętszego Sakramentu na głównym ołtarzu. Wystawienie potrwa do Mszy Św. o godz. 17:00 koncelebrowanej, gdzie będziemy się modlić za wszystkich zmarłych, którzy odeszli do Pana w minionym roku oraz w intencji dziękczynnej za wszystkie dobro jakim Bóg obdarował nas w tym roku. Intencje za zmarłych oraz intencje dziękczynne na tę Eucharystię przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

piątek – pierwszy dzień nowego roku kalendarzowego, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz 1wszy piątek miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi św. Nie będzie Mszy Św. o godz. 7:00 natomiast pozostałe Msze Św. wg rozkładu niedzielnego. Tego dnia wszystkie liturgie uświetni śpiew zespółu „View Bonum” z Mińska na Białorusi.

sobota – wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. To również 1wsza sobota miesiąca. O godz. 8:00 Msza Św. w intencji cierpiących na choroby nowotworowe oraz nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

 

W przyszłą niedzielę oraz cały następny tydzień jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych. Można je zamawiać w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Również w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach Św. zbiórka do puszek na budowę organów. O godz. 17:00 nabożeństwo różańcowe, a po nim spotkanie w kościele. Po wszystkich Mszach Św. w kiosku parafialnym „wymiana tajemnic” dla członków wspólnot różańcowych.

 

Od 4 stycznia rozpoczniemy kolędę w innej formie niż zwykle. Będziemy zapraszać na wieczorne Msze Św. o godz. 19:00 parafian z poszczególnych bloków i osiedli. W czasie tych Mszy Św. będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla was i waszych rodzin. Wtedy również będą wręczane parafialne kalendarze.

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...