loading...
Piątek XIX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Jana Eudesa | czytania na dziś >>

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA, 29/05/2022

 

Dzisiaj: 

12:30 - Msza Św. prymicyjna ks. Bartosza Marciniaka ze specjalnym błogosławieństwem przysługującym tylko nowowyświęconym kapłanom. 

 

17:00 - nabożeństwo majowe wraz z nowenną do Ducha Św. oraz Opatrzności Bożej (w poniedziałek i wtorek o godz. 18:30 zapraszamy na ostatnie nabożeństwa majowe, od środy również o godz. 18:30 nabożeństwa czerwcowe) 

 

W poniedzialek o godz. 20:00 w kościele próba młodzieży przed sakramentem bierzmowania.

 

We wtorek Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. O godz. 17:00 spowiedź młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania, a o godz. 20:00 próba ze świadkami. 

 

W środę uroczystość 19. rocznicy konsekracji naszego kościoła. O godz. 19:00 Msza Św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania, której przewodniczyć będzie J. Em. ks. Kazimierz Kard. Nycz. Zapraszamy wszystkich parafian na tę podniosłą uroczystość. Módlmy się za młodzież i ofiarujmy w ich intencji Komunię Św. Niech Duch Św. obficie napełnij ich serca swoimi darami. 

 

Również w środę o godz. 19:30 w sali na plebanii kolejne spotkanie rekolekcyjne prowadzone przez Odnowę w Duchu Św. 

 

We czwartek I-wszy czwartek miesiąca. Całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych. O godz. 19:00 Msza Św. z nowenną do św. Józefa. Będzie to również Msza Św. prymicyjna pochodzącego z naszej Parafii ks. Michała Radziwiłła - neoprezbitera zakonu misjonarzy św. Wincentego a Paulo. Zapraszamy! 

 

W piątek wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i towarzyszy oraz I-wszy piątek miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi i uczestnictwa w Eucharystii. Spowiedź na Mszach Św., a po południu od godz. 17:30. 

 

W sobotę I-wsza sobota miesiąca oraz 34. rocznica konsekracji biskupiej Kazimierza Kard. Nycza. O godz. 8:00 Msza Św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, w trakcie której po Komunii Św. odśpiewamy dziękczynne “Te Deum - Ciebie Boga wysławiamy” za naszego Arcypasterza. Po Mszy Św. nabożeństwo pierwszosobotnie. Zachęcamy do obchodzenia pierwszych sobót miesiąca. To modlitwa bardzo potrzebna szczególnie w kontekście wojny na Ukrainie. Więcej informacji na plakacie wywieszonym w kruchcie kościoła. 

 

Również w sobotę po Mszy Św. o godz. 19:00 czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. Zapraszamy! 

 

W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Św. oraz XV Święto Dziękczynienia. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej. Tak jak słyszeliśmy w liście ks. Kardynała, zachęcamy do udziału w procesji z relikwiami świętych oraz w centralnej Mszy Św. w Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie o godz. 12:00. 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą hojność i ofiarność względem uchodźców z Ukrainy zamieszkałych na terenie naszej parafii. Osoby, które chciałyby nadal pomagać lub dołączyć do pomocy prosimy o zostawianie darów pod obrazem Jezusa Miłosiernego. Aktualnie najbardziej potrzebne są makarony, mleko w proszku, cukier, mąka oraz papier toaletowy. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i współpracę. 

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...