loading...
Piątek XIX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Jana Eudesa | czytania na dziś >>

VIII NIEDZIELA WIELKANOCNA, 5/06/2022

 

Dzisiaj również XV Święto Dziękczynienia. W Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie centralna Msza Św. o godz. 12:00. Po niej liczne wydarzenia! Od godz. 14.00 do 19.00 miasteczko dla dzieci, gdzie będzie można wziąć udział w grze rodzinnej poświęconej bł. Stefanowi Wyszyńskiemu i bł. Elżbiecie Róży Czackiej. O godz. 15.00 wypuszczanie do nieba baloników z napisem “Dziękuję” i modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego. Od godz. 15.30 zaplanowano pokazy filmów, a o godz. 16.00 występ Józefa Skrzeka i artystów z Ukrainy. Wieczorem, o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza święta dziękczynna, a po niej rozpocznie się Wieczór Uwielbienia z udziałem Dariusza “Maleo” Malejonka. Odprawione zostanie także nabożeństwo czerwcowe. XV Święto Dziękczynienia zakończy się o godz. 21:37 odśpiewaniem “Barki” i iluminacją Świątyni Opatrzności Bożej. 

 

W naszym kościele po każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. O godz. 17:00 nabożeństwo czerwcowe, po nim spotkanie wspólnot różańcowych z ks. Proboszczem w sali kolumnowej. Przez cały dzień w kiosku parafialnym wymiana tajemnic Żywego Różańca. 

 

Okres Zwykły w Liturgii rozpoczniemy jutro Świętem NMP Matki Kościoła. O godz. 17:30 różaniec za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach, a o godz. 18:00 Msza Św. w intencji tych zmarłych. 

 

Wspomnienie św. Jadwigi, Królowej w środę. Po Mszy Św. o godz. 19:00 kolejne spotkanie rekolekcyjne prowadzone przez Odnowę w Duchu Św. Zapraszamy! 

 

Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana w czwartek. O godz. 19:00 Msza Św. z nowenną do św. Józefa, a po niej spotkanie dla mężczyzn. 

 

Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła w sobotę. O godz. 9:30 Msza Św. do Matki Bożej z Lujan w intencji cierpiących na choroby nowotworowe i ich rodzin. Zachęcamy do udziału w tej Mszy Św. Nawet jeśli sami nie cierpimy i nie mamy w rodzinie takich osób samo uczestnictwo jest wielkim wsparciem duchowym! 

 

Drodzy parafianie! W związku z zapytaniami zachęcamy do składania intencji na Msze Św. zbiorowe. Pamiętajmy - Eucharystia, w której wyczytujemy kilka intencji nie jest gorsza od tych tzw. pojedyńczych! To nie działa tak, że Pan Bóg musi swoje serce dzielić na ilość intencji więc każdemu dostanie się mniej błogosławieństwa. MB Nieustającej Pomocy w środy o 18:00, św. Józef w czwartki o 19:00, Miłosierdzie Boże w piątki o 18:00, MB Fatimska w 1wsze soboty o 8:00, MB z Lujan w 2gie soboty o 9:30 i Eucharystia niedzielna o 12:30. Nie pozwólmy by te Msze Św. zostały zaniedbane przez brak intencji i nikły udział wiernych. 

 

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na "Weekend od Boga", rekolekcje weekendowe w Loretto, w dn. 17-19 czerwca. W programie m.in: ASG i kajaki, katecheza i medytacja, dzielenie Słowem i integracja. Informacje u ks. Łukasza. 

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą hojność i ofiarność względem uchodźców z Ukrainy zamieszkałych na terenie naszej parafii. Osoby, które chciałyby nadal pomagać lub dołączyć do pomocy prosimy o zostawianie darów pod obrazem Jezusa Miłosiernego. Aktualnie najbardziej potrzebne są oleje, konserwy mięsne i rybne, cukier i mąka. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i współpracę. 

 

Zbiórka do puszek na kwiaty do Ołtarzy Pańskich na Boże Ciało w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. 

 

Koncert organowy w wykonaniu Jonathanna Scotta z Manchesteru w przyszłą niedzielę o godz. 19:00. 

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...