loading...
Piątek XIX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Jana Eudesa | czytania na dziś >>

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26/06/2022

 

Dzisiaj: 

Ofiary z tacy zebrane zostaną przekazane do dyspozycji papieża Franciszka jako wsparcie jego posługi apostolskiej i charytatywnej. To tzw. Danina św. Piotra, nazywana też świętopietrzem. W ten sposób katolicy na całym świecie wspierają misję papieża. 

 

Na Mszy Św. o godz. 9:30 pożegnamy ks. Macieja i ks. Jarosława. Dziękujemy Panu Bogu za ich wieloletnią posługę w naszej Parafii i prosimy o obfitość łask w nowych miejscach, do których zostali posłani. 

 

Po każdej Mszy Św. u Pana Wojciecha będzie można nabyć książki ewangelizacyjne. To świetny prezent dla siebie i bliskich na wakacyjny czas.

 

O godz. 17:00 nabożeństwo czerwcowe, natomiast w tygodniu zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do czwartku włącznie o godz. 18:30. 

 

We wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika. 

 

W środę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. O godz. 19:45 ostatnie spotkanie rekolekcyjne prowadzone przez Odnowę w Duchu Św. 

 

W czwartek wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników św. Kościoła Rzymskiego. 

 

W 1wszy piątek miesiąca spowiedź na każdej Mszy Św., a po południu od 17:30. 

 

W 1wszą sobotę miesiąca Msza Św. oraz nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8:00. 

 

W przyszłą niedzielę, z racji wakacyjnego rozkładu, nie będzie już Mszy Św. o godz. 8:00. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00, natomiast wymiana tajemnic w kiosku parafialnym po każdej Mszy Św. 

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za waszą hojność i ofiarność względem uchodźców z Ukrainy zamieszkałych na terenie naszej parafii. Wielu z naszych podopiecznych znalazło pracę i zaczynają radzić sobie sami, tym niemniej ciągle są tacy, którzy potrzebują naszego wsparcia. Osoby, które chciałyby nadal pomagać lub dołączyć do pomocy prosimy o zostawianie darów pod obrazem Jezusa Miłosiernego. Aktualnie najbardziej potrzebne są oleje, konserwy mięsne i rybne, cukier, mąka oraz mleko. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i współpracę. 

 

PAMIĘTAJMY: w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy i piątki o stałych porach, natomiast w niedzielę nie ma Mszy Św. o godz. 8:00. 

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...