loading...
Sobota XXIII tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Stanisława Kostki | czytania na dziś >>

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 11/07/2021

Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny tryb Mszy Św. niedzielnych i pracy kancelarii. Nie ma Mszy Św. o godz. 8 w niedzielę, a kancelaria czynna w poniedziałki, środy i piątki o stałych godzinach.

 

Poniedziałek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

 

Wtorek – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O godz. 17:00 (z racji 13-tego dnia miesiąca) nabożeństwo fatimskie.

 

Czwartek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. O godz. 19:00 Msza Św. z nowenną do św. Józefa. Intencje przyjmujemy w zakrystii.

 

Piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

 

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na spłatę budowy organów.

 

Na kilka miesięcy przed beatyfikacją Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego została przygotowana publikacja pt. "Niezłomny błogosławiony Stefan kardynał Wyszyński". Jest to unikatowy album i płyta CD zawierająca autentyczne wypowiedzi Prymasa Tysiąclecia, a także wspomnienia świadków Jego świętego życia. Opracowanie jest wartościowe i starannie wydane, a przy tym w bardzo ciekawy sposób przybliża postać przyszłego błogosławionego. Zachęcamy Parafian do zaopatrzenia się w tę publikację.

 

Wysłuchajmy słowa metropolity warszawskiego dotyczącego szczepień: „W związku z trwającą pandemią COVID-19 i brakiem skutecznego lekarstwa Kościół Warszawski apeluje o podejmowanie akcji szczepień dla dobra całej społeczności. Przy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie, gdzie odbędzie się beatyfikacja Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej, otwarto powszechnie dostępny punkt szczepień. Niech to będzie przykład konkretnej troski o dobro bliźniego, przykład dla wszystkich w Archidiecezji Warszawskiej przed zbliżającą się beatyfikacją”.

 

Zachęcamy do kupna prasy katolickiej w kiosku parafialnym.

 

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...