loading...
Czwartek tygodnia Wielkiego Postu | Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła | czytania na dziś >>

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 27/08/2023

 

Z radością informujemy, że od dnia dzisiejszego posługę w naszej parafii rozpoczynają: ks. Jakub Pytlakowski oraz ks. Artur Kaczyński. Na Mszy Św. o godz 9:30 dokonaliśmy ich uroczystego wprowadzenia. Polecamy dostojnych kapłanów waszej modlitewnej pamięci. 

 

Dzisiaj na wszystkich Mszach Św. homilie głosi ks. Michał Chutkowski, który swego czasu był naszym wikariuszem, a obecnie pełni posługę jako misjonarz w Kamerunie. Obdarzmy go naszą modlitwą i wsparciem materialnym. 

 

Dzisiaj o 19:00 zapraszamy na “Europejski Festiwal Symfonicznej Muzyki Organowej” pod przewodnictwem prof. dr hab. Krzysztofa Latały z Krakowa. 

 

W tym tygodniu już po raz ostatni wakacyjny rozkład pracy kancelarii parafialnej czyli w poniedziałek, środę i piątek o stałych porach.

 

Od poniedziałku do piątku włącznie po ostatniej Mszy Św. wieczornej (czyli ok. godz. 19:40) wystawienie Najświętszego Sakramentu, część różańca świętego, adoracja w ciszy oraz zakończenie błogosławieństwem i odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego o godz. 21:00. To ostatni tydzień przygotowania do duchowych owoców parafialnych misjii świętych. 

 

W poniedziałek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. 

 

We wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.     

 

W czwartek o godzinie 19:30 spotkanie panów z totus tuus w sali kolumnowej. 

 

W pierwszy piątek miesiąca 84. rocznica II Wojny Światowej. Módlmy się za poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny oraz o bezpieczeństwo i pomyślność naszych czasów. Niech Bóg Wszechmogący obali pychę ludzkich serc i zakończy wojnę na Ukrainie. Spowiedź pierwszopiątkowa na wszystkich Mszach Św., a po południu od 17:30. 

 

W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8:00, a po niej nabożeństwo pierwszosobotnie. 

 

Również w przyszłą sobotę, Mszą Św. o godz. 19:00 rozpoczniemy parafialne misje święte, które potrwają do niedzieli 10 września. Szczegółowy program wywieszony jest przy wyjściu z kościoła oraz na stronie parafialnej. Zachęcajmy do udziału nasze rodziny, przyjaciół, sąsiadów oraz wszystkich których spotykamy w naszej codzienności. Misje Święte to czas wielkiej łaski! Nie zmarnujmy go! 

 

W przyszłą niedzielę z racji 1wszej niedzieli miesiąca nabożeństwo różańcowe o 17:00. “Wymiana tajemnic” dla wspólnot różańcowych po każdej Mszy Św. w kiosku parafialnym. 

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...