loading...
Wtorek IV tygodnia Wielkiego Postu | czytania na dziś >>

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 23/10/2022

DZIŚ: Światowy Dzień Misyjny – ofiary składane na tacę przeznaczone są na wsparcie misji i misjonarzy na całym świecie. W naszej wspólnocie parafialnej pamiętamy dziś szczególnie o ks. Michale Chutkowskim, pracującym na misjach w Kamerunie.

 

PAŹDZIERNIKOWE NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE: W niedziele o 17:00; w tygodniu o 18:30.

Różaniec dla dzieci od poniedziałku do czwartku o 17:00. W środę prosimy, by dzieci przyniosły plansze z naklejkami, które zbierały podczas nabożeństw.

 

W PONIEDZIAŁEK: Spotkanie duszpasterstwa akademickiego o 20:30 w sali kolumnowej. Zapraszamy wszystkich studentów i osoby w wieku studenckim.

WE WTOREK: Kino „Mundek” zaprasza na projekcję filmu „Medjugorie” w Multikinie Ursynów  o 19.30. Bilety w cenie 15 PLN do nabycia w zakrystii.

W ŚRODĘ: Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza po wieczornej mszy na konferencję formacyjną i adorację.

W CZWARTEK: O 19:00 msza o św. Józefie i nabożeństwo. Po mszy spotkanie męskiego bractwa św. Józefa. Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy pragną zadbać o swoją formację duchową w męskim gronie. W ten czwartek konferencja i rozmowa.

W PIĄTEK: Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

W SOBOTĘ: Zbiórki ministrantów – według stopni – od 9:30.

W NASTĘPNY PONIEDZIAŁEK, 31 października o 20:00 czuwanie w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych.

Ministranci i lektorzy pod opieką ks. Pawła w tę i następną niedzielę przy wyjściu z kościoła rozprowadzają znicze. Zachęcamy do nabywania. Dochód przeznaczony jest na wsparcie tzw. funduszu ministranckiego, czyli różnorodnych potrzeb związanych z formacją ministrantów i lektorów.

 

Zachęcamy do włączenia się w parafialną modlitwę za zmarłych. W niedzielę „wypominki” przyjmujemy przy wyjściu z kościoła; w tygodniu w zakrystii i kancelarii parafialnej. Ze stolika pod chórem można zabrać specjalnie przygotowane kartki, by zapisać na nich imiona i nazwiska zmarłych z naszych rodzin i spośród znajomych.

Tradycyjnie nasza modlitwa za zmarłych ma trojaką formę: wypominki roczne (msza odprawiana w intencji zmarłych w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, poprzedzona różańcem za zmarłych), listopadowe (msza odprawiana za zmarłych przez cały listopad – w tygodniu o 19:00, w niedziele o 18:00) i jednorazowe (w intencji tych zmarłych będziemy modlić się podczas procesji żałobnych 1 i 2 listopada).

 

Prasę katolicką można nabyć w kiosku parafialnym.

 

Błogosławionego tygodnia!

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...