loading...
Środa XI tygodnia okresu zwykłego | czytania na dziś >>

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 15/11/2020

Dzisiaj:

W Kościele obchodzimy IV Światowy Dzień Ubogich.

O godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin.

 

W tygodniu:

Poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Matki Miłosierdzia.

Wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

Środa – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Po Mszy Św. o godz. 19:00 kolejna z cyklu katechez o świętych „Garnki lepią...” - tym razem katecheza będzie poświęcona właśnie bł. Karolinie – świętej „spod strzechy”, która pomoże nam odpowiedzieć na pytanie: czy świętość musi być niezwykła? Na katechezę zaprasza ks. Michał.

Czwartek – 50. rocznica odejścia do Domu Ojca o. Dolino Ruotolo. Z tej okazji zapraszamy o godz. 17:00 na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18:00 na Mszę Św. z homilią ks. Roberta.

Piątek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

Sobota – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

 

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na Mszy Św. o godz. 12:30 będzie sprawowana Msza Św. w intencji małżeństw naszej Parafii, które w tym roku obchodzą swoje jubileusze. 

O godz. 18:00 zapraszamy na nowennę i Mszę Św. do św. Rity w sprawach trudnych i beznadziejnych. Intencje można składać w zakrystii, kancelarii parafialnej lub do puszki przy figurze świętej. 

 

Pozostałe:

Z radością informujemy, że nasz Parafianin, alumn VI roku WMSD w Warszawie, Adam Maciej Wątróbski, syn Marka i Aleksandry, 30 listopada br. przyjmie święcenia diakonatu. Polecamy go wdzięcznej modlitwie Parafian.

 

Zapraszamy młodzież klas 1wszych, należącą do naszej Parafii, na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapisy i informacje u ks. Łukasza. Młodzież zapisują rodzice. 

 

Pod chórem można jeszcze nabyć soki z czarnej porzeczki. Dochód zasili fundusz ministrancki.

 

Przypominamy, że w tym roku listopadowe odpusty za zmarłych możemy ofiarować w przeciągu całego miesiąca! Zachęcamy do ofiarnej pomocy zmarłym cierpiącym w czyśćcu. Odpowiednie informacje na tablicy ogłoszeń.

 

Informujemy, że zgodnie z wprowadzonymi obostrzeniami w naszej świątyni może przebywać 90 osób. Dziękujemy za zakładanie maseczek, dezynfekcję rąk oraz trzymanie dystansu społecznego.

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...