CARITAS - BAL KARNAWAŁOWY 22 lutego 2009r.
W ostatnia niedzielę karnawału w Domu Parafialnym odbyła się zabawa karnawałowa z udziałem parafian. Wyśmienita zabawa przy udziale wodzireja trwała do północy. Kto nie był niech żałuje.
W ostatnia niedzielę karnawału w Domu Parafialnym odbyła się zabawa karnawałowa z udziałem parafian. Wyśmienita zabawa przy udziale wodzireja trwała do północy. Kto nie był niech żałuje.
">