CARITAS - XVII ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO
W naszej parafii ten dzień obchodziliśmy bardzo uroczyście.
O godz. 9.30 została odprawiona msza św. celebrowana przez ks. Proboszcza i ks. Sergiusza.
We mszy uczestniczyły osoby starsze, chore, samotne. Każda z osób otrzymała osobiste błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
Po mszy większość osób przeszła do Domu Parafialnego na Agapę przygotowaną przez Panie z Parafialnego Zespołu Caritas.