Bracia i Siostry!
Zgodnie ze staropolskim zwyczajem my, kapłani wśród Was pracujący, pragniemy zasiąść z Wami przy wigilijnym stole, podzielić się białym opłatkiem i złożyć najlepsze życzenia. Pragniemy, aby te życzenia dotarły do każdego domu, do każdej rodziny. Podążamy również z naszymi życzeniami do chorych, cierpiących i samotnych.

Bracia i Siostry!
Wszystkich Was prosimy radujcie się z narodzenia Pana, niech to będzie czas nadziei i radości. Przyjmijcie miłość, jaką ofiarowuje Wam Chrystus, abyście mogli się stać synami Bożymi i być prawdziwymi uczniami Chrystusa. Niech to Dziecię, które zostało Wam dane, sprawi, abyście wzrastali w dobrem. Wszystkich zapraszam na spotkanie z Jezusem w noc Betlejemską podczas Pasterki.
Jeszcze raz życzymy wszystkim Błogosławionych Świąt, a także zdrowia i mocy Bożych w Nowym Roku 2008.

W imieniu duchowieństwa
Parafii Ofiarowania Pańskiego
Ks. Edward Nowakowski
Wasz Proboszcz