4. Dzisiaj ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na Seminarium Duchowne.

5. Zapraszamy na uroczystą mszę świętą z okazji XXII Światowego Dnia Chorego, która zostanie odprawiona w naszym kościele we wtorek 11 lutego o godz. 9.30. Po Mszy Świętej zapraszamy na AGAPĘ (poczęstunek) do Sali Kolumnowej.

6. Akcja Katolicka Dekanatu Ursynowskiego zaprasza na cykl spotkań związanych z nauczaniem Katechizmu Kościoła Katolickiego. Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek 11 lutego o godz. 18.30 w Sali kolumnowej. Spotkanie pt. "Ocena moralna działań politycznych, odmowa posłuszeństwa władzom państwowym", poprowadzi ks. dr Aleksander Jacyniuk. Zapraszamy.

7. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek, 10 lutego – wspomnienie św. Scholastyki - dziewicy,
  • wtorek, 11 lutego – wspomnienie N.M.P. z Lourdes i XXII światowy dzień chorego,
  • piątek, 14 lutego – święto św. Cyryla – mnicha i Metodego – biskupa, patronów Europy.

8. Zakończyliśmy już planową wizytę duszpasterską w parafii. Informujemy, że na 10 i 11 lutego (poniedziałek i wtorek) przyjmujemy jeszcze zgłoszenia dodatkowych bądź zaległych wizyt duszpasterskich.

9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej w kiosku parafialnym.

10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.