UROCZYSTOŚĆ XX - LECIA PARAFII 10 lutego 2008r. 3173 Pokaż wszystkie zdjęcia (32 więcej) ▼ W sobotę 2 lutego, w święto Ofiarowania Pańskiego, obchodziliśmy XX rocznicę erygowania naszej Parafii. Mszę św. o godz. 18.00 odprawił i homilię wygłosił ks. biskup Piotr Jarecki. Facebook X WhatsApp Kopiuj link