Wakacje ministrantów i lektorów 02 września 2007r. 3123 Pokaż wszystkie zdjęcia (42 więcej) ▼ Od 21 do 31 lipca ministranci i lektorzy wraz ze swoim opiekunem ks. Robertem spędzali wakacje w Darłówku. Facebook X WhatsApp Kopiuj link