Dziś: obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego.

Przez cały dzień homilie na Mszach głosi ks. Tomasz Bieliński, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej, który we wrześniu poprowadzi dla nas Misje Parafialne.

O 15:00 zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia.

Po Mszy o 18:00 uwielbienie prowadzone przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.

 

W poniedziałek: spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego o 20:30.

W środę: spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym o 20:00 w kościele.

W czwartek: po Mszy o 19:00 Bractwo św. Józefa zaprasza (zwłaszcza mężczyzn)  na wspólną adorację.

W piątek: wielkanocne nabożeństwo Drogi Światła o 20:00.

W sobotę: Msza z nabożeństwem do św. Rity w sprawach trudnych i beznadziejnych o 19:00. Intencje przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

 

W przyszłą niedzielę:

Msza imieninowa w intencji ks. prof. Roberta i ks. Marka o 9:30.

Koncert organowy w wykonaniu prof. Daniela Strządala z Katowic o 19:00. 

 

Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!