II Niedziela Zwykła | 14/01/2024

Ze względu na rozpoczynające się ferie zimowe przez najbliższe dwa tygodnie kancelaria parafialna czynna będzie jedynie w poniedziałki, środy i piątki. W sprawach pilnych prosimy zgłaszać się do zakrystii po Mszach Świętych.

W środę: wspomnienie św. Antoniego, opata, ojca chrześcijańskiego monastycyzmu oraz XXVII Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce pod hasłem „Szalom, Pokój. Dar Boga".

W czwartek rozpoczyna się doroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan w tym roku pod hasłem „Będziesz miłował Pana, swego Boga... a swego bliźniego jak siebie samego". Program wydarzeń tygodnia ekumenicznego znaleźć można na tablicy ogłoszeń.

W piątek: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

W sobotę: wspomnienie św. Sebastiana, męczennika.

Za tydzień po raz piąty obchodzić będziemy ustanowioną przez papieża Franciszka Niedzielę Słowa Bożego.

Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia, a wyjeżdzającym na ferie - udanego wypoczynku i bezpiecznych podróży!