3.    W niedzielę 2 listopada w liturgii wspominamy wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po mszy św. o godz. 18.00 tradycyjna procesja żałobna z modlitwą wypominkową.

4.    W kancelarii i w zakrystii można zgłaszać imiona zmarłych, których pragniemy polecać w tegorocznej modlitwie wypominkowej.

5.    W kiosku parafialnym u przedstawicieli Caritas można nabywać znicze.

6.    W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
•    we wtorek, święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza;

7.    Polecamy nowe numery tygodników i miesięczników katolickich, które można nabyć pod chórem.