loading...
Wtorek XI tygodnia okresu zwykłego | czytania na dziś >>

ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM

PŁOMIEŃ DUCHA to wspólnota modlitewna działająca w ramach ruchu charyzmatycznego zwanego Odnową w Duchu Świętym. Powstaliśmy w marcu 2010 roku po rekolekcjach wielkopostnych prowadzonych przez o. Remigiusza Recława i Zespół Mocni w Duchu z Łodzi.

 

Spotykamy się raz w tygodniu w miejscowym kościele Ofiarowania Pańskiego

 

- w każdą środę o godz. 19:45

 

Zawsze w centrum naszych Spotkań Modlitewnych jest Słowo Boże, które rozważamy, a modlitwa przebiega w formie uwielbienia, dziękczynienia, prośby, aktów pokuty, Mszy Świętej, adoracji,  wspieranych raz w miesiącu konferencją formacyjną i spotkaniami w małych grupkach.

Od wielu lat w Parafii Ofiarowania Pańskiego posługujemy: modlitwą wstawienniczą, oprawą modlitewno-muzyczną Mszy Św. i wydarzeń parafialnych, posługą modlitewną w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii oraz organizacją wydarzeń uwielbieniowych i adoracyjnych w miejscowym kościele.

Oprócz formacji na miejscu w ciągu roku wyjeżdżamy też wspólnie: na Forum Charyzmatyczne w Łodzi, Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie, Wspólnotowe Dni Skupienia oraz indywidualnie bierzemy udział w rekolekcjach i warsztatach formacyjnych. W 2018 roku organizowaliśmy też całoroczną Szkołę Animatora dla osób z parafii naszego dekanatu, które zechciały rozwijać się w kierunku głębszego zaangażowania w posługę we wspólnocie.

W okresie pandemii wiele posług Wspólnoty zmieniła formę, by zachować zgodność z panującymi uwarunkowaniami.

W okresie Wielkiego Postu w 2021 roku Spotkania Modlitewne Wspólnoty przyjęły formę Spotkań Biblijnych, mających pomóc nam w przeżywaniu wydarzeń wielkopostnych w życiu codziennym każdego z nas. 

 

Spotkania Modlitewne Wspólnoty:

 

- odbywają się na terenie kościoła Ofiarowania Pańskiego, co umożliwia zachowanie aktualnie obowiązujących obostrzeń,

- są otwarte dla każdego - można w nich swobodnie uczestniczyć, samemu decydując o regularności, stopniu czy formie swojego zaangażowania w życie Wspólnoty.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

ŚRODA GODZ. 19:45

 

KONTAKT do Wspólnoty Płomień Ducha:

wspolnota@plomienducha.org

 

Znajdziesz nas też na Facebooku:  https://www.facebook.com/plomienducha1/

Zapraszamy!!!

PARAFIA OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

ul. Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa, tel/fax +48 (22) 648 58 00

Msze święte

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00  8.00 (oprócz lipca i sierpnia) 9.30 11.00 12.30 18.00   20.00  

DNI POWSZEDNIE:

7.00  8.00  18.00  19.00
 

więcej informacji ...